Lubisz styl vintage, ale nie masz czasu i energii by rzucić się w wir szalonego poszukiwania? Nic nie szkodzi, my zrobiliśmy to za Ciebie. Wszystkie prezentowane przez nas modele z kolekcji vintage zgromadziliśmy kierując się niepowtarzalnością, doskonałą jakością oraz ponadczasowością.

W tym dziale znajdziesz pojedyncze egzemplarze markowych perełek oraz rzeczy z historią, pamiętające jeszcze wspaniałe lata 50, 60, 70 czy 80. Wybraliśmy dla Ciebie ciuchy wyróżniające się pod względem wyśmienitych krojów i fasonów, starannego wykonania. Nie zapomnieliśmy również o znakomitej jakości materiałów. Kochamy vintage z kilku powodów. Między innymi dlatego, że kiedy znajdujemy perełeczkę np. z lat 50’ okazuje się, że fason ten jest aktualnie super modny, a czy może być coś lepszego niż posiadanie autentyka z tego okresu? Chyba nie! To właśnie ponadczasowy charakter ciuchów vintage sprawia, że możesz poczuć się w nich naprawdę wyjątkowo. Pamiętaj, że rzeczy, które udaje się nam znaleźć występują w pojedynczych i niepowtarzalnych egzemplarzach. Powroty do mody z przeszłości są fajne także dlatego, że dajemy tym rzeczom drugie życie no i jesteśmy eko-bio-recyklingowi - co jest również feszyn.

Bardzo bliska jest nam także idea tzw. damage vintage, w myśl której przerabiamy ciuchy, którym trzeba odrobinę pomóc, by wydobyć ich potencjał na światło dzienne. U nas każda gwiazda musi błyszczeć, tak już mamy.

Oryginalny charakter rzeczy vintage stanowić będzie idealne uzupełnienie Twojej podstawowej garderoby. Wszystko zależy od tego, czego szukasz i co lubisz. Naszym zadaniem jest odpowiedzieć na te poszukiwania.NooNah na Facebooku NooNah na Facebooku

Dostawa | Regulamin | Polityka Prywatności | Newsletter | Kontakt