Przy tworzeniu naszej kolekcji inspirację czerpiemy z magazynów modowych z różnych epok, a trochę już ich zebraliśmy. Znalezione przez nas kroje i fasony zachwyciły nas do tego stopnia, że postanowiliśmy odtworzyć część z nich. I tak powstała kolekcja własna NooNah. Dzięki współpracy, którą udało nam nawiązać się z profesjonalną szwalnią w Międzyrzeczu oraz niezawodnymi krawcami i krawcowymi z Poznania możemy przedstawić oraz zaproponować dwie opcje stworzenia czegoś absolutnie wyjątkowego tylko dla Ciebie.

Po pierwsze możesz u nas uszyć spódnicę, która zostanie stworzona specjalnie dla Ciebie. Marzysz o długiej spódnicy z koła ala Dior? Nic prostszego, powiedz tylko jedno słowo, a uszyjemy Ci taką jakiej pragniesz! Spośród modeli, które dostępne są w naszej ofercie masz możliwość wyboru takiego, który najbardziej przypadł Ci do gustu. A dodatkowo możesz mieć wpływ na kilka rzeczy: rozmiar, długość, kolor, rodzaj tkaniny, a także np. to, czy wybrana przez Ciebie spódnica będzie miała kieszenie lub jakiego koloru zamek wszyjemy. Fajnie, prawda?

Druga część naszej kolekcji własnej tworzona jest w pełnej rozmiarówce. Wybieramy różne fasony, abyś znalazła coś wystrzałowego i idealnie pasującego do twojej sylwetki. Ubrania tworzone są w limitowanych edycjach, co tylko potwierdza ich wyjątkowość. Troszczymy się o to, by każda rzecz została wykonana z materiałów najwyższej jakości, byś czuła się w nich pewnie i komfortowo.

Do klasycznych wykrojów dodajemy szczyptę współczesności, która jest naszym komentarzem do tego, co kochamy w modzie.NooNah na Facebooku NooNah na Facebooku

Dostawa | Regulamin | Polityka Prywatności | Newsletter | Kontakt