ZESPÓŁ                         BUTIK                       ♥                       MEDIA O NAS                      KONTAKT

 

 

 

Łukasz Łosiewicz
właściciel butiku NooNah

Od zawsze w ciuchach. Najpierw w korporacjach, a od ponad 4 lat na własny rachunek. Prowadzi kultowy butik vintage w Poznaniu. W życiu cyniczny, empatyczny w pracy. Nie ma czasu na życie. Żyje pracą. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przemysław Helwich

Absolwent zarządzania i marketingu. Swoją przygodę z modą zaczynał jako visual merchandiser w międzynarodowej marce odzieżowej  gdzie nauczyl sie prezentacji towaru i tworzenia witryn sklepowych. Był odpowiedzialny  za otwarcia sklepów w kraju i zagranica. Jest specem  w wyszukiwaniu markowych i najbardziej luksusowych perełek Jego pasją są podróże, a od niedawna perfumy niszowe, którymi nieustannie sie odurza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Szczepanek

Literaturoznawczyni, kompulsywna zakupoholiczka, czasami autorka tekstów. Zaraziła się miłością do vintage od Przemka i Łukasza i tak rozpoczęła swoją przygodę z NooNah. W wolnych chwilach nadrabia zaległości czytelnicze i ogląda amerykańskie seriale. Marzy o wyjeździe do Nowego Jorku.
NooNah na Facebooku NooNah na Facebooku

Dostawa | Regulamin | Polityka Prywatności | Newsletter | Kontakt