ZESPÓŁ                         BUTIK                       ♥                       MEDIA O NAS                      KONTAKT

 

NooNah to nie tylko sklep internetowy. To od początku (a być może przede wszystkim) jedyny w swoim rodzaju butik stacjonarny, który na stałe wpisał się w modową mapę vintage. Miejsce niezwykłe z wielu powodów, które koniecznie musicie odwiedzić!

NooNah to miejsce absolutnie unikatowe na mapie Poznania. Powstało z połączenia wieloletniego doświadczenia autorów butiku w branży modowej oraz ich szalonej i niczym nieskrepowanej wyobraźni. W NooNah znajdziecie starannie wyselekcjonowane i odnowione markowe ubrania, retro perełki, jak i kolekcję własną, inspirowaną modą vintage. Przede wszystkim jednak niesamowitą atmosferę i energię płynącą od osób, które pracują w butiku. Zawsze dynamiczni, z iskrą w oku gotowi znaleźć strój na każdą okazję i dopasowany nawet do najtrudniejszej sylwetki.

Połączenie tego co nowe(noo) i stare(nah) to credo marki stworzonej przez Łukasza i Przemka. Śledzą najgorętsze trendy w modzie i dodają do nich szczyptę własnych przemyśleń. Starannie dobierają dodatki, dbają o szczegóły zachowując funkcjonalność w stylizacji. Odnajdują i odnawiają największe perełki vintage od światowych projektantów, dając im drugie życie. Ich niebanalne myślenie o modzie, barwne osobowości, energia oraz indywidualne podejście do każdej z osób odwiedzających butik tworzą atmosferę, której nie znajdziecie w innym miejscu. 

Zaskakujące i dopracowane w najdrobniejszym szczególe witryny to wizytówka NooNah, czego dowodzi chociażby to, że w Poznaniu funkcjonują jako „sklep z TYMI witrynami”. Za każdą przygotowaną ekspozycją stoi historia, którą NooNaki starają się wyrazić poprzez precyzyjną i nieszablonową aranżację. Oryginalne pomysły Przemka i Łukasza z eleganzą godną każdej damy prezentują nieustraszone siostry:  3xDżej: Dżesika, Dżoana i Dżordan.
NooNah na Facebooku NooNah na Facebooku

Dostawa | Regulamin | Polityka Prywatności | Newsletter | Kontakt